Home » Aktualności » Godziny pracy Biura i oświadczenie

Godziny pracy Biura i oświadczenie

W ciągu najbliższych dwóch tygodni (do 15. lutego 2013 r. z wyłączeniem soboty i niedzieli) Biuro OKS UW będzie czynne codziennie w godzinach 11:30-13:00 oraz 15:30-17:00.

Jeśli nie mogą Państwo dotrzeć na KP z Oświadczeniem o niepobieraniu przypominamy, że dokument można wysłać tradycyjną pocztą, na adres OKS. Liczy się data stempla pocztowego.

—————————–

Studentom, którzy składają oświadczenia o niepobieraniu, przypominamy, że należy je wydrukować z panelu Wnioski, z opcji wniosku o stypendium rektora.

(Kliknij w obrazek, aby powiększyć).

[!]Wydruk Deklaracji programu NIE jest właściwym oświadczeniem[!]

Treść prawidłowego oświadczenia dla studentów studiów I stopnia:

Ja, niżej podpisany […] oświadczam, że nie będę pobierał stypendium Rektora
dla najlepszych studentów na innym kierunku niż […] stopnia oraz na innej uczelni
niż Uniwersytet Warszawski.Oświadczam ponadto, że nie uzyskałem tytułu
zawodowego magistra lub równorzędnego, oraz oraz nie ukończyłem studiów pierwszego
stopnia na żadnym kierunku.

Treść prawidłowego oświadczenia dla studentów studiów II stopnia:

Ja, niżej podpisany […] oświadczam, że nie będę pobierał stypendium Rektora
dla najlepszych studentów na innym kierunku niż […] stopnia oraz na innej uczelni
niż Uniwersytet Warszawski. Oświadczam ponadto, że nie uzyskałem tytułu zawodowego
magistra lub równorzędnego.