Home » Aktualności » Zmiany statusu wniosków, brak dyżurów i adresy e-mail

Zmiany statusu wniosków, brak dyżurów i adresy e-mail

Rozpoczęliśmy akceptowanie wniosków. Statusy będą się zmieniać na „Gotowy do rozpatrzenia” bądź „Rozpatrzony negatywnie” – jeśli wniosek nie spełnia warunków formalnych. Status „Rozpatrzony negatywnie” nie jest decyzją w rozumieniu k.p.a., stanowi jedynie adnotację w systemie. Prosimy nie pisać do nas z pytaniem, kiedy wniosek konkretnej osoby zostanie przyjęty do rozpatrzenia – z powodów oczywistych nie wszystkie wnioski zostaną zaakceptowane w tym samym czasie.

W związku z tym, że pracujemy nad wnioskami, dyżury zostały zawieszone, a kontakt telefoniczny może być utrudniony. Prosimy o kontaktowanie się z nami e-mailem. Przypominamy, że maile powinny być podpisane z podaniem kierunku i roku studiów oraz numeru indeksu.

Prosimy też o odbieranie wiadomości z maila, który podano we wniosku o stypendium. O możliwości odbioru decyzji będziemy informować tą drogą.

Rozstrzygnięcia zostaną podjęte w listopadzie, decyzje pozytywne będzie można odbierać w naszym biurze w grudniu. Stypendia w grudniu zostaną wypłacone tylko tym osobom, którym decyzja zostanie doręczona. Studentom studiów dziennych i wieczorowych umożliwmy odbiór osobisty, studentom na Erasmusie i zaocznym decyzje wyślemy pocztą.

Tags: , , , ,