Home » Aktualności » Adresy, adresy e-mail i numery kont

Adresy, adresy e-mail i numery kont

1. Proszę o zweryfikowanie i ewentualne poprawienie adresu stałego zamieszkania i adresu korespondencyjnego podanych w USOS. W szczególności, gdy na wniosku przekreślono wydrukowany z USOSweb adres i wpisano ręcznie nowy. Przy tej proporcji zasobów do zadań nie jesteśmy w stanie skontaktować się z  każdą z osób, które takiej operacji dokonały i przypomnieć o zaktualizowaniu danych w USOS.
  2. KAŻDY STUDENT UW JEST ZOBOWIĄZANY DO POSIADANIA KONTA W DOMENIE UCZELNIANEJ I SPRAWDZANIA GO REGULARNIE. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronach USOSowni. OKSS kieruje wiadomości na adres e-mail podany w USOS we wszystkich sprawach związanych ze stypendium rektora, tj. z prośbami o uzupełnienie braków we wnioskach, informacjami dotyczącymi rozpatrzenia wniosku, odbioru decyzji, zmian numerów kont, terminów wypłat itd. Jeśli nie korzystają Państwo z adresu, który wpisano w USOS, proszę ustawić sobie przekierowania albo poprosić w Sekretariacie / Dziekanacie o zmianę adresu e-mail w systemie.
  3. Jeszcze jest czas, by zmienić numer konta. Można to zrobić jedynie w Sekretriacie / Dziekanacie jednostki.

Uprzedzając pytania – OKSS nie ma uprawnień do dokonywania zmian powyższych danych w USOS.

Informacje o rozpatrzeniu wniosków i możliwości odbioru decyzji pojawią się na naszych stronach.