Home » Aktualności » Akademiki – giełda i ponowne rozpatrzenie

Akademiki – giełda i ponowne rozpatrzenie

Za przyznawanie miejsc w akademikach odpowiedzialna jest Sekcja Socjalna Biura Spraw Studenckich (e-mail: bsstud@adm.uw.edu.pl, tel. 22 55 20 440, 22 55 20 744).

Giełda zamiany miejsc

Osoby, które są niezadowolone z otrzymanego miejsca, mogą skorzystać z wniosku Giełda zamiany miejsc dostępnego w zakładce Wnioski w USOSweb.

To jedyny regulaminowy sposób wymiany miejsc. Giełda będzie aktywna co najmniej do połowy września.

Rozpatrzenie negatywne

Osoby, których wnioski rozpatrzono negatywnie, a które nadal chciałyby otrzymać miejsce w akademiku mogą ubiegać się o przyznanie miejsca w turach wrześniowych. W opcjach wniosku jest dostępna akcja →przekaż do ponownego rozpatrzenia. Skorzystanie z tej opcji zmieni status wniosku na Gotowy do rozpatrzenia.

Od 2014 r. OKS nie zajmuje się sprawami związanymi z akademikami. Komisje w jednostkach weryfikują dochody i przyjmują do rozpatrzenia wnioski o miejsce w domu studenta, przyznaniem zaś zajmuje się Sekcja Socjalna BSS.