Home » Aktualności » Stypendium rektora – ostatni dzień na złożenie wniosku!

Stypendium rektora – ostatni dzień na złożenie wniosku!

OSTATNI DZIEŃ NA ZŁOŻENIE WNIOSKU O STYPENDIUM REKTORA!

Kilka wskazówek na ostatnią chwilę:

1) wbrew temu, co wielu studentów myśli, żeby złożyć wniosek nie trzeba mieć zaświadczenia o średniej. Takie dokumenty można uzupełnić później. (O ile trzeba: wymóg zaświadczenia dotyczy jedynie studentów, którzy poprzedni rok studiów realizowali na innym kierunku, najczęściej są to studenci 1. roku II stopnia).

2)  jeszcze dziś, tj. 17 października trzeba dostarczyć wniosek do sekretariatu / dziekanatu / komisji stypendialnej jednostki albo nadać go w placówce Poczty Polskiej (prywatni operatorzy ani kurierzy się nie liczą)!

3) jeśli z jakiegoś powodu nie można zarejestrować wniosku w systemie (późna immatrykulacja, brak numeru konta w USOSweb i niemożność dodania go*) – NALEŻY NAPISAĆ GO SAMODZIELNIE (ODRĘCZNIE ALBO W EDYTORZE TEKSTU) I PODPISANY WYSŁAĆ NAJPÓŹNIEJ 17 PAŹDZIERNIKA 2016 R. NA ADRES KOMISJI STYPENDIALNEJ JEDNOSTKI! Do nas (oks [at] samorzad.uw.edu.pl) zaś należy przysłać mail z informacją o złożeniu wniosku w takiej postaci.  W mailu koniecznie trzeba podać imię, nazwisko, kierunek i rok studiów oraz numer indeksu.

4) jeśli pojawiają się jakieś wątpliwości co do czegokolwiek, trzeba napisać na oks [at] samorzad.uw.edu.pl (z podaniem imienia i nazwiska, numeru indeksu, kierunku i roku studiów). Proszę nie pytać kolegów, nie pytać na grupach na Facebooku, nie polegać na zasłyszanych plotkach.

*przy dodawaniu numeru konta należy sprawdzić, czy nie wkleiły się niewidoczne znaki. Prawidłowy i dobrze wklejony numer konta podświetla się na zielono. Spacje między cyframi w układzie xx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx są dozwolone. Żeby sprawdzić, czy numer jest poprawny, po jego wklejeniu/wpisaniu trzeba nacisnąć klawisz TAB.

Tags: , , ,