Home » Aktualności » Stypendium rektora – ostatnie dni na wygenerowanie i złożenie wniosku!

Stypendium rektora – ostatnie dni na wygenerowanie i złożenie wniosku!

W poniedziałek, 16 października 2017 r. upływa termin składania wniosków o stypendium rektora.

To termin na dostarczenie wydrukowanego, podpisanego wniosku do jednostki lub nadania go w placówce pocztowej na terenie Polski.

Przypominamy, że:

• można nie mieć rozliczenia poprzedniego etapu w USOS. Nnajważniejsze jest zaliczenie wszystkich przedmiotów, status w USOS zmienia się czasem i po połowie października, bo rozliczenie studentek i studentów w systemie trwa;
  • można złożyć wniosek nawet jeśli nie ma się kompletu załączników, bo np. czeka się na zaświadczenie o wysokości średniej z poprzedniej uczelni;
  • trzeba wskazać wszystkie osiągnięcia, na podstawie których chce się otrzymać stypendium. Dodawanie osiągnięć po 16 października będzie niemożliwe.

Innymi słowy: trzeba wpisać wszystkie osiągnięcia, na podstawie których chce się ubiegać o stypendium i wniosek złożyć w komisji do 16 października, ewentualne braki w dokumentacji uzupełniając później!

• brak średniej w formularzu w USOSweb i na wydruku wniosku jest normalny. Na ekranie z rankingiem wyświetla się 2017-0000-REK i jest to właściwy na tym etapie procesu ranking. Średnie zostaną wyliczone pod koniec października i pojawią się w szczegółach wniosku.

Wszelkie pytania i wątpliwości, nawet najmniejsze, trzeba zgłaszać pod adres oks@samorzad.uw.edu.pl, podając swoje imię i nazwisko, kierunek i rok studiów oraz numer indeksu.