Home » Aktualności » Akademiki

Akademiki

Publikujemy treść informacji przekazanej dziekanatom i komisjom stypendialnym przez Panią Prorektor ds. Studenckich prof. dr hab. Martę Kicińską-Habior.

Uprzejmie informuję, ze w drugiej połowie czerwca będzie obowiązywał  znowelizowany Regulamin Domów Studenta Uniwersytetu Warszawskiego, na mocy ww. Regulaminu zostaną wprowadzone nowe kryteria przyznawania miejsc w Domach Studenta.

Wnioski o miejsce w Domu Studenta na rok akademicki 2012 będą składane wyłącznie na nowych formularzach generowanych w systemie USOSweb, drukowanych i podpisywanych przez wnioskujących, a następnie składanych do Komisji Stypendialnej jednostki.

Termin składania wniosków o miejsce w Domu Studenta rozpoczyna się z dniem 18 czerwca 2012 r. Jednocześnie informuję, ze wstrzymuje się przyjmowanie wniosków na starych formularzach obowiązujących dotychczas. Wnioski takie nie mogą być rozpatrywane.
W stosunku do studentów przyjmowanych w ramach rekrutacji na I rok studiów procedura zostanie określona w najbliższych dniach.

Z wyrazami szacunku,

Marta Kicińska-Habior