Witamy

Witamy na nowej stronie internetowej Odwoławczej Komisji Stypendialnej Uniwersytetu Warszawskiego!

Nowelizacja aktów prawnych dotyczących wnioskowania o świadczenia pomocy materialnej, a także wprowadzanie nowego modułu stypendialnego w USOSweb nałożyły na Odwoławczą Komisję Stypendialną zadania, którym sprostanie wymaga usprawnienia komunikacji między OKS, komisjami stypendialnymi jednostek i studentami wnioskującymi o świadczenia. Jednym z działań, które podjęliśmy, by ten cel osiągnąć, jest  uruchomienie strony internetowej, na której zebraliśmy informacje związane z działalnością OKS.

Znajdziecie tu:

•  aktualności dotyczące świadczeń pomocy materialnej na Uniwersytecie Warszawskim,
  •  opis zadań i obowiązków Odwoławczej Komisji Stypendialnej,
  •  listę członków OKS i kontakt do nich,
  •  szczegółowy opis procedury składania odwołań od decyzji komisji stypendialnych jednostek,
  •  zasady przyznawania stypendium rektora dla najlepszych studentów oraz progi średnich na poszczególnych latach i kierunkach,
  • odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania,
  • dni i godziny dyżurów członków OKS UW

Mamy nadzieję, że korzystanie z naszej strony będzie dla Was zarówno przyjemne, jak i owocne.

Odwoławcza Komisja Stypendialna Uniwersytetu Warszawskiego